Ave Natura - Elixir

TOP PRODUKT

AVE NATURA Elixír je 100% přírodní zásaditý výživový doplněk s okamžitým účinkem.

Neobsahuje alkohol, gluten, těžké kovy, syntetická barviva, sladidla ani konzervační látky. Není testován na zvířatech.

AVE NATURA Elixir je výživový doplněk k dlouhodobému užívání. Není žádným marketingovým tahem. Po delším užívání má skvělé, měřitelné výsledky v oblasti imunity. Je to nejsilnější antioxidant na trhu.

Patří mezi nejoblíbenější produkty AVE NATURA a těší se stále větší popularitě doma i v zahraničí. Tento elixír je vytvořen unikátní technologií majitelů AVE NATURA, výlučně na bázi přírodních surovin. Obsažené účinné rostlinné extrakty jsou zpracovány způsobem, při kterém nedochází k jejich poškození následkem výrobního procesu.
Ave Natura Elixír díky synergii extraktů ze speciálně vybraných rostlin a především jejich nejúčinnějších částí pomáhá navodit harmonizaci procesů na buněčné úrovni. Takto dochází k celkové detoxikaci těla a normalizaci acidobazické rovnováhy

Výjimečné antioxidační vlastnosti

Díky extraktům ze skořice, hřebíčku a dalších bylin pomáhá vypudit a zahubit prazity, které oslabují naše tělo. Negativní REDOX potenciál deaktivuje volné radikály a urychluje proces regenerace.
Pomáhá při vyvazování těžkých kovů, což umocňuje samoléčivé schopnosti lidského těla. Unikátní pro obsah množství minerálů a stopových prvků, které jsou díky použitému know-how snadno vstřebávány do organismu.
Mírně zásadité pH výrobku drží kontrolu nad překyselování. Výrobek je vhodný pro dlouhodobé užívání v době rekonvalescence, nebo jako prevence před onemocněním. Po zkušenostech doporučujeme jako doplněk stravy pro onkologické pacienty.

Účinné složky ELIXÍRU

  • extrakt z hroznových jader -zdroj antioxidantů, ty nás ochraňují před volnými radikály a pomáhájí ochraňovat Vaše buňky před oxidací,
  • extrakt z plodů hřebíčku - podporuje kardiovaskulární funkce a cirkulaci krve,
  • extrakt z lněných semen - podporuje zdraví srdce, prospěšný pro prostatu, pomáhá snižovat apetit,
  • extrakt z kůry skořice - pomáhá zvyšovat citlivost na inzulín, a tím udržovat normální hladinu cukru v krvi,
  • extrakt z listů máty - podporuje správnou funkci trávícího systemu, přispívá k přirozené obranyschopnosti těla, pomáhá při nadýmání a křečích břicha
  • extrakt z plodů hřebíčku - podporuje kardiovaskulární funkce a cirkulaci krve,
  • extrakt z kůry borovice lesní - příznívý vliv na krk a ucpané dýchací cesty,
  • extrakt z plodů kurkumy - brání ukládání tuků v tkáních a usnadňuje jejich uvolňování v játrech, příznivě ovlivňuje nervovou soustavu
  • extrakt ze semen černé kmínu - pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi

Složení: Voda, extrakt z hroznových jader, extrakt z plodů hřebíčku, extrakt z lněných semen, extrakt z kůry skořice, extrakt z listů máty, extrakt z kůry borovice lesní, extrakt z plodů kurkumy, extrakt ze stébel cukrové třtiny, extrakt ze semen černé kmínu

INCI: Aqua, Vitis vinifera, Syzygium aromaticum, Linum sativum, Cinnamomum verum, Mentha piperita, Pinus sylvestris, Curcuma longa, Saccharum officinarum, Nigella sativa.

Doporučené dávkování

Doporučuje se užívat 2 ml (cca 2 pipety) přípravku zředěného s 200 ml měkké vody (nejlépe bez chloru např. voda z filtrační konvice nebo převařená voda) 1x denně. Po období 2-3 měsíců je vhodné 2 týdny až 1 měsíc nechat organismus bez Elixíru. Při volbě celoročního používání je vhodné například v začátku měsíce první týden až 10 dní vynechat a následně užívat do konce měsíce. Zvýšenou dávku, tedy užívání 2-3x denně je vhodné při zvýšených nárocích na organismus. Doporučuje se nejvíce 1 měsíc, s následným přerušením minimálně na 10-14 dní. V tomto čase je možné podávat obvyklou doporučenou dávku.
Přípravek se užívá nejlépe ráno nalačno, případně večer před spaním nejméně 2 hodiny po jídle. Lidem, kteří těžší usínají, doporučujeme ranní užívání preparátu. Elixír je výživový doplněk, jehož největší efekt pocítíte po užívání delším než 1 rok.

Budeme rádi, pokud sami ZJISTÍTE nižší počet virových a bakteriálních onemocnění.

1 330,00 Kč
Please select variants first