Osobní přístup


Náše filozofie obchodu je založena na osobním přístupu k zákazníkovi a zkušenostech.  

Nabízíme všechny druhy kol od horských, silničních, dětských kol až po elektrokola. V našem sortimentu naleznete široký výběr cyklodoplňků a příslušenství pro Vaše kolo. Skladem máme vždy oblečení do každého počasí a nabízíme i speciální dámskou a dětskou řadu oblečení. Velký výběr helem, brýlí a treter. 

Mezi naše služby patří samozřejmě i SERVIS kol.

.
 

Kola WILIER

Spoléháme na italskou klasiku značky Wilier se stoletou historií. Kola s typickou halapartnou ve znaku najdete v Brně pouze u nás. 

Cyklodoplňky FORCE

Široký sortiment cyklo doplňků stále se rozrůstajicí české značky najdete v naší prodejně. Mnoho z nabízených produktů jsme sami otestovali na závodech jako Cape Epic v JAR nebo Titan Desert v Maroku. V nábidce máme i dětská a turistická kola Force.

Kola HEAD

Produkce jízdních kol HEAD je založena na kvalitě, která je garantována ruční montáží jízdních kol v České republice. 

Italská výživa Enervit a Ethicsport

Sami dobře víme jak je výběr doplňků výživy důležitý. Od efektivní výživy vyžadujeme kvalitní složení produktu, příjemnou chuť a garanci vstřebatelnosti.  

Servis

Připravíme Vaše kolo na nedělní vyjíždku s rodinou nebo na závody s kamarády. 

Tréninkové nástroje

Pro správný a efektivní trénink nabízíme měřiče výkonů PowerTap, Stages a Quarq ( včetně instalace a konzultace ) . Compex - svalová stimulace pro lepší výkon a Power breathe pro efektivnější dýchání.